Utaskiszolgálási munkatárs (repülőtéri check-in agent)

Az Airport Service Budapest Zrt. 100%-ban magyar tulajdoni háttérrel rendelkező cég, aki az elmúlt több, mint két évtizedben folyamatosan bővítette portfólióját és emelte annak színvonalát. Szolgáltatása kiterjed a légiközlekedés-védelmi, földi kiszolgálási, létesítmény-üzemeltetés, és a személy-, és vagyonvédelem területére.  2020. június 24-től kiterjesztett földi kiszolgálási engedély alapján teljes körű földi kiszolgálási tevékenységet folytat a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren.

Jelentkezz hozzánk, ha érdekel vagy kíváncsi vagy a légi teherfuvarozás világára, érdekel a logisztika világa és nyitott vagy a szállítmányozás során előforduló kihívásokra és szívesen dolgoznál a repülőtéren!

Főbb feladatok, munkák:

Érdekel, hogy milyen a repülőtér világa? Szeretnéd jobban megismerni a légiközlekedés működését? Szívesen lennél egy fiatalos, de profi csapat tagja? Akkor jelentkezz hozzánk!

Feladatok:

  • útlevél, vízum, jegy és poggyász ellenőrzés, hogy az utasításoknak, rendeleteknek megfelelő repülés valósuljon meg
  • poggyászkezelés a biztonságos repülés, a poggyászok célállomásra jutása és rendellenesség esetén a könnyebb megkeresés céljából
  • utasok jegykezelése és beszállítása az előírásoknak megfelelően
  • adatok betáplálása a számítógépes rendszerbe

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség
  • angol nyelv utaskiszolgálási kívánalmaknak megfelelő ismerete
  • jó problémamegoldó készség, önálló precíz munkavégzés
  • folyamatos munkarend vállalása
  • csapatban való együttműködés
  • több műszakos munkarend vállalása
  • rugalmasság
  • jó kommunikációs készség, határozott kiállás
  • konstruktív problémakezelő képesség
  • udvariasság, pontosság, segítőkészség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • több idegennyelvet ismeret
  • ha nem okoz nehézséget a repülőgépekhez igazított munkaidőbeosztás (kora reggeli kezdés, késő esti végzés)

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Turizmus, Utazásszervezés
  • Marketing, Média, PR
  • Host, Hostess

Jelentkezhet az alábbi
adatlap kitöltésével

Adatkezelési Feltételeket.