Raktáros

Az Airport Service Budapest Zrt. 100%-ban magyar tulajdoni háttérrel rendelkező cég, aki az elmúlt több, mint két évtizedben folyamatosan bővítette portfólióját és emelte annak színvonalát. Szolgáltatása kiterjed a légiközlekedés-védelmi, földi kiszolgálási, létesítmény-üzemeltetés, és a személy-, és vagyonvédelem területére.  2020. június 24-től kiterjesztett földi kiszolgálási engedély alapján teljes körű földi kiszolgálási tevékenységet folytat a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren.

Jelentkezz hozzánk, ha érdekel vagy kíváncsi vagy a légi teherfuvarozás világára, érdekel a logisztika világa és nyitott vagy a szállítmányozás során előforduló kihívásokra és szívesen dolgoznál a repülőtéren!

Főbb feladatok, munkák:

  • Export/import légi áru és posta kezelése, ellenőrzése, rakodása
  • Kézi és gépi anyagmozgatás vezetőüléses targoncával
  • Irodai folyamatok támogatása
  • Légi okmányok kezelése, áru bevételezése és kiadása
  • Légi paletták és konténerek felépítése, bontása
  • Reptéri kiszolgáló eszközök kezelése és küldemények kiszállítása a repülőgéphez

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes gépkezelői jogosítvány vezető üléses villás emelőre
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó problémamegoldó készség, önálló precíz munkavégzés
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Csapatban való együttműködés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Repülőtéri szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetősége
  • Megfelelő bérezés
  • Stabil, hosszú távú, határozatlan idejű, 100%-os bejelentéssel járó munkaviszony

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Jelentkezhet az alábbi
adatlap kitöltésével

Adatkezelési Feltételeket.